Кулеба попросив очільника МЗС Китаю допомогти прискорити експорт вакцини від Covid-19 до України - Дніро News

Кулеба попросив очільника МЗС Китаю допомогти прискорити експорт вакцини від Covid-19 до України

Глави зовнішньополітичних відомств провели телефонну розмову

Глава МЗС України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову зі своїм китайським колегою Ваном І. Під час бесіди український міністр попросив главу МЗС Китаю сприяти якнайшвидшому наданню дозволу на експорт до України вакцини від Covid-19. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

“Ми розглядаємо питання співпраці з вакцини не просто як міжурядову угоду, а як взаємодію між народами Китаю та України”, – підкреслив Кулеба.

Ван І своєю чергою запевнив у готовності уряду КНР надалі надавати підтримку Україні у боротьбі з Covid-19.

Нагадаємо, 30 грудня Україна уклала перший контракт з китайською компанією Sinovac Biotech про постачання 1,9 млн доз вакцини від коронавірусу.

За умовами договору, першу партію вакцини в кількості 700 тис. доз буде доставлено до України протягом 30 днів після офіційної реєстрації.

При цьому якщо ефективність третьої фази клінічних випробувань китайської вакцини буде нижче 70%, виробник поверне Україні кошти. Сума угоди щодо вакцини становить 964 млн дол. На цю суму Китай продасть Україні 1 млн 91 тис. 316 доз для 956 658 пацієнтів. У вартість входить і доставка до Києва.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com