Кулеба про рішення ЄСПЛ щодо Криму: З кожним таким кроком ціна відповідальності РФ зростатиме – Дніро News

Кулеба про рішення ЄСПЛ щодо Криму: З кожним таким кроком ціна відповідальності РФ зростатиме

За словами Кулеби, рішення ЄСПЛ – важливий крок на шляху до притягнення Росії до юридичної відповідальності

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував рішення ЄСПЛ, який виніс рішення за позовами України проти Російської Федерації про порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму. Про це він сказав під час брифінгу.

“Це перемога України. Це важливий крок на шляху до притягнення Росії до юридичної відповідальності за агресію проти України. З кожним кроком ціна цієї відповідальності зростатиме”, – сказав Кулеба.

Кулеба зазначив, що такі справи, крім ЄСПЛ, розглядаються в Міжнародному морському трибуналі, Міжнародному суді ООН і Міжнародному кримінально суді.

“Вони всі крок за кроком будуть підтверджувати ту правду, яку доносила Україна світу, починаючи з 2014 року, коли почалася російська агресія, і будуть спростовувати всю цю пропаганду і дезінформацію, яку у зв’язку з цим поширювала Російська Федерація”, – додав міністр.

Нагадаємо, сьогодні, 14 січня, Європейський суд з прав людини сьогодні, 14 січня, виніс рішення за позовами України проти Російської Федерації про порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму, яким визнав частково прийнятною справу України проти Росії, і перейшов до розгляду справи по суті. 

Також ЄСПЛ встановив, що фактичний контроль Росії над окупованим Кримським півостровом розпочався не пізніше 27 лютого 2014 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com