Кушнір: ОРДЛО не довіряють представникам Зеленського в ТКГ, а ось Медведчука вважають людиною, яка тримає своє слово – Дніро News

Кушнір: ОРДЛО не довіряють представникам Зеленського в ТКГ, а ось Медведчука вважають людиною, яка тримає своє слово

Заява керівництва ОРДЛО про готовність передати групу утримуваних осіб – це не обмін полоненими, а одностороннє звільнення. Так політичний експерт Світлана Кушнір прокоментувала в Facebook спільна заява представників ДНР і ЛНР про рішення за посередництва Віктора Медведчука в односторонньому порядку передати українській стороні деяких утримуваних осіб.

“Одностороння передача. Дивіться, невизнані ДНР / ЛНР заявили, що готові передати групу утримуваних осіб Віктору Медведчуку – головному українському переговірнику і голові політради ОПЗЖ. Але це не обмін. Обмін-це коли Київ і невизнані ДНР / ЛНР проводять обмін полоненими, як того вимагають Мінські угоди. А зараз мова йде про одностороннє звільнення і передачу утримуваних осіб конкретному українському політику – Медведчуку”, – написала експерт.

Кушнір підкреслила, що заява ДНР і ЛНР – це сигнал Києву, що вони не бажають вести переговори з представниками, яких призначив Зеленський, але готові домовлятися з Медведчуком.

“Сигнал. ДНР/ЛНР демонструють: а) вони готові до діалогу з Києвом – але не з людьми, які представляють Зеленського; б) вони готові мати справу тільки з Медведчуком”, – зазначила експерт.

“Як ми пам’ятаємо, Зеленський і компанія подавали обмін полоненими” 35 на 35 ” наприкінці 2019-го як виконання своїх зобов’язань, які вони взяли на себе під час зустрічі в Парижі 9-10 грудня 2019 року. Як бачимо, невизнані вважають навпаки-що Київ свої обіцянки не виконує”, – додала експерт.

Кушнір дійшла висновку, що ДНР і ЛНР не довіряють українській владі, але Медведчука вважають людиною, яка тримає своє слово.

“Довіра. Переговори мають шанси на успіх, якщо є довіра між сторонами. Раз ДНР / ЛНР вважають, що українська влада не виконує свої обіцянки – вони більше не бажають ні про що розмовляти з її представниками в ТКГ. А Медведчука, як бачимо, навпаки, вважають людиною, яка тримає своє слово, тому демонструють, що готові з ним співпрацювати. Тут доречно згадати, що він просуває мирний план, який базується на виконанні Мінських угод. І ДНР / ЛНР ще два роки тому заявили, що готові цей план виконувати. Так що все логічно”, – аргументувала експерт.

На завершення Кушнір задалася питанням: Навіщо в Тристоронній контактній групі потрібні Леонід Кравчук та інші представники, якщо вони нічого не домоглися за цей час, а невизнані ДНР/ЛНР прямо заявляють, що не бажають мати з ними справу.

“P. S. Якщо Та сторона не бажає розмовляти з Кравчуком та іншими учасниками Тристоронньої контактної групи в Мінську, то виникає питання, навіщо вони взагалі потрібні?! Ось звідки така нервозність Кравчука, Арестовича і компанії – просто людям, які за весь час нічого не добилися, показали, що готові вести переговори і без них”, – уклала політичний експерт Світлана Кушнір.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com