Кива під стінами Ради жорстко накинувся на українця – Дніро News

Кива під стінами Ради жорстко накинувся на українця

Поведінка скандально відомого народного депутата Іллі Киви від “ОПЗЖ” продовжує дивувати громадськість. Було, що Ілля в залі Ради чухав інтимні місця, було, що в одному з київських ресторанів вліз у бійку, було, що він просто під час засідання переглядав на телефоні “полуничку”. Однак на цей раз Кива знову прийнявся витворяти скандальні фокуси.

Ілля Кива, фото:  zagittya.com.ua

Так, у середу, 13 травня, нардеп покрив жорстким матом однієї з присутніх біля стін Верховної Ради України людини, а також пригрозив їй фізичною розправою. Варто зазначити, що це було в той самий день, коли Рада голосувала так званий “банківський закон”. Про це свідчить опублікована на сторінці в соціальній мережі Facebook відео одним з користувачів соцмережі.

Все почалося після того, як нардеп Ківа, даючи інтерв’ю у Раді, сказав таку фразу: “…Я вважаю, що сьогодні єдина можливість нашій країні вижити – це не вірити чинній владі…”.

Такі слова, певно, дуже обурили одного з присутніх біля стін парламенту українця. І коли останній почав ставити Киві “незручні” питання, нардеп жорстко покрив того матом, і навіть пригрозив побити. Одна із загрозливих цитат Киви під час словесної перепалки звучить так: “Слухай мене, ідіот, зараз ось я покладу своє депутатське посвідчення, і наб’ю тобі ї**ло!”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com