Лукашенко розповів, хто повідомив йому про “вагнерівців” у Білорусі – Дніро News

Лукашенко розповів, хто повідомив йому про “вагнерівців” у Білорусі

Про приїзд бойовиків “Вагнера” до Білорусі влітку 2020 року Лукашенка інформували тільки білоруські спецслужби.

Про це самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив в інтерв’ю CNN, передає білоруське державне агентство БЕЛТА.

“Абсолютна брехня, Метью (чутки про те, що про приїзд “вагнерівців” Лукашенка сповістив хтось із українського уряду – ред.). Ніхто з українського уряду, ні президент України мене не інформував.

Мене інформували власні спецслужби. Комітет державної безпеки, який контролював шлях “вагнерівців” від кордону до готелю і в зворотному напрямку. Ніхто ні з України, ні з Росії мені з цього питання не дзвонив”,  — розповів Лукашенко.

Він також заявив, що йому доповіли про прибуття трьох десятків озброєних людей з РФ, як тільки вони перетнули на автомобілях білорусько-російський кордон на трасі Берлін – Москва. Пізніше, коли вони заселилися до готелю, Лукашенко дав команду їх затримати. Після цього про видачу “вагнерівців” попросила і Росія, і Україна.

За словами Лукашенка, він тоді запросив свого старшого сина, який на той момент працював на посаді помічника президента з національної безпеки, і послав його до затриманих, щоб запитати, куди вони хочуть їхати.

“Він їм поставив це питання, приїжджає і каже: “Тату, вони хочуть до Росії”. Я кажу: “Всі? Там же, по-моєму, 6 громадян України було. Всі хочуть до Росії?” – “Так”. – “Ти українцям ставив питання?” – “Вони кажуть: тільки до Росії”. Я кажу: “Добре, бери автобус, саджай їх в автобус і вези їх туди, куди вони захочуть”” , — сказав самопроголошений президент Білорусі.

Він також заявив, що дозволив “вагнерівцям” приїжджати в Білорусь у майбутньому, але “тільки з благими намірами”.

“Він (син – ред.) їх відвіз туди. По дорозі нагодував, напоїв, вони вибачилися і попросили (цікаво): чи можна нам коли-небудь приїхати до Білорусі з туристичними цілями? На що син мені подзвонив, я говорю: ми нікому не забороняємо, але тільки з благими намірами. Ось і все”,  — резюмував Лукашенко.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com