Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією – Дніро News

Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський розповів, чому українська влада намагається заморозити конфлікт на Донбасі. На своїй сторінці в Facebook він написав:

“Чому керівництво України “заморозило” конфлікт на Донбасі?

Йде вже другий рік, як президент Зеленський підписав у Парижі зобов’язання “імплементувати” формулу Штайнмаєра “в законодавство України”.

Як відомо, це передбачає не тільки припинення вогню, розведення сторін і багато іншого, а й обмін утримуваними особами.

Пам’ятаєте, як обіцяли “всіх на всіх?”.

Вогонь “припинили”, про що весь час твердять на Банковій. Мабуть сто і більше обстрілів в день і триваюча загибель військових з обох сторін не береться до уваги. Обіцяли продовжити розведення військ – забули.

А зустрічі “консультантів четвірки”, куди регулярно виїжджає пан Єрмак, і які закінчуються нічим?!… Вірніше, бадьореньким коментарем ОП і заявою з російської сторони про провал.

Окрема біль – утримувані особи. За рік ніяких зрушень!

І ось крок назустріч. Опубліковано заяву з того боку лінії фронту:

“Керівництвом ДНР спільно з керівництвом ЛНР було прийнято рішення в односторонньому порядку передати на українську сторону за посередництва Віктора Медведчука деяких утримуваних в місцях позбавлення волі громадян України. Про таке рішення він вчора був повідомлений відповідним листом”, – наводить Донецьке агентство новин витяг зі спільної заяви.

Влада України відповідати не поспішає.

Хочу нагадати, що голова політради “Опозиційної платформи – За життя!” Віктор Медведчук з перших днів конфлікту порахував своїм громадянським обов’язком вирішення питання повернення полонених і утримуваних осіб на батьківщину. І не секрет, що за його безпосередньої участі було повернуто багато сотень людей. Те, що він не сидить склавши руки, продовжує вести переговори, і домагається результату – швидше за все не може подобатися владі.

Логічне запитання: Чому Україна “морозить” ситуацію на Донбасі? Має тільки одну логічну відповідь: тому що це дуже комусь потрібно. Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією.

Парадокс у тому, що інтереси нинішнього режиму (як і будь – якого маріонеткового), явно не збігаються з інтересами України та її громадян”, – пише Марчевський.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com