Марчевський: Ми вимагатимемо зниження тарифів у Покровську, Добропіллі та Мирнограді до економічно обґрунтованих – Дніро News

Марчевський: Ми вимагатимемо зниження тарифів у Покровську, Добропіллі та Мирнограді до економічно обґрунтованих

У місті Покровську відбувся стихійний мітинг проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Людей об’єднала одна з точок збору підписів за реєстрацію та виробництво вакцини “Супутник V”. Саме біля намету політичної партії ОПЗЖ зібралися прихильники політсили, однодумці і почали обговорювати основні проблеми населення.

Як розповідає ініціатор збору підписів, керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський – з місцевими жителями була вироблена методологія, за якою вони разом боротимуться за зниження тарифів.

“Ми збирали підписи про негайну реєстрацію та запуск виробництва вакцини “Супутник V”, зібралося багато людей і ми почали обговорювати тарифи. І, можна сказати, що утворився такий стихійний мітинг. Люди вкрай роздратовані цією темою, тому що платити по 14 гривень з доставкою за куб газу – вони просто фізично не можуть. І так багато топлять вугіллям, хтось дровами, але це все теж потрібно купувати, тому люди просто ходять в посадку, рубають ліс і так опалюють. Але ті, хто живе в місті, в багатоквартирних будинках – у них виходу немає і вони змушені платити за газ. І вони підтримують ініціативу Віктора Медведчука, коли він ще в 2019 році домовився про прямі поставки і зниження ціни на газ до менш ніж чотирьох гривень за куб. Сьогодні поспілкувалися з людьми, виробили методологію дій. Будемо вимагати від місцевої влади тут, у місті Покровську, Добропіллі та Мирнограді, зниження тарифів до економічно обґрунтованих”, – заявив Марчевський.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com