Марчевський привітав зі святами низку організацій у Добропіллі та Мирнограді | Дніро News

Марчевський привітав зі святами низку організацій у Добропіллі та Мирнограді

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський, в рамках робочої поїздки в Донецьку область, відвідав Мирноградський Центр комплексної реабілітації та місцеві організації товариства сліпих у Добропіллі та Мирнограді.

Політик привітав людей з минулими і наступаючими святами і передав подарунки від Молодіжного крила ОПЗЖ і себе особисто. За два дні Марчевський роздав близько 500 продуктових наборів. Привітання отримали дитячі притулки, центри реабілітації для інвалідів, товариства сліпих. Всі ці люди і організації зараз особливо потребують допомоги і підтримки, впевнений Марчевський.

“Насправді, перебуваючи тут, я розумію, що ми приїхали сюди не просто зі святами привітати, а з гуманітарною місією. Тому що ми розвозимо людям масивні продуктові набори і коли люди отримують їх в руки і бачать їх обсяг – вони плачуть від радості. Вони забули вже на смак яка ковбаса, які на смак цукерки. І вони дякують за те, що їм не потрібно буде витрачати гроші на їжу і вони зможуть погасити частину боргу комуналку. Вдумайтеся тільки. Це страшні речі, які відбуваються повсюдно в нашій країні. Держава просто забула про своїх людей, влади немає до них ніякої справи. Люди замерзають, люди недоїдають, зате справно платять податки. Так більше не може тривати. Ми будемо допомагати і опікуватися всіма, з ким нам вдалося познайомитися тут за ці два дні”, – заявив Марчевський.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com