Марчевський: У США сильно розвинена політика подвійних стандартів | Дніро News

Марчевський: У США сильно розвинена політика подвійних стандартів

У США сильно розвинена політика подвійних стандартів. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна”заявив керівник молодіжного крила партії “Опозиційна платформа – За життя” Артем Марчевський.

Політик навів у приклад ряд політичних ситуацій в Україні, які відбувалися в 2004 і 2014 році, коли США давали настійні рекомендації українській владі.

“Раджу американцями застосувати так званий третій тур виборів. Вони ж нам так радили в 2004 році. Так, це неконституційно, але Україна підтримає США в цьому питанні, як колись США підтримали Україну. У США дуже сильно розвинена політика подвійних стандартів. Коли вони розповідають про свободу слова, але при цьому блокують і видаляють всі акаунти Дональда Трампа. Коли вони підтримували в 2014 році захоплення адміністративних будівель в Україні, розповідали що це і є демократія, але коли у них мирні протестувальники без зброї заходять в будівлю Капітолію – по них відкривають вогонь. Немає ніякої свободи слова і демократії в США. Все це – міф”, – заявив Марчевський.

112.uaВід GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com