Марчевський жорстко розкритикував новий закон зі штрафами за російську мову – Дніро News

Марчевський жорстко розкритикував новий закон зі штрафами за російську мову

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський жорстко розкритикував  статтю 30 Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, що набула чинності. На своїй сторінці в Facebook, він написав наступне:

“День національної ганьби!
Сьогодні набула чинності стаття 30 скандального закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, що зобов’язує всіх постачальників послуг спілкуватися з громадянами українською мовою…, якщо клієнт не попросить говорити іншою, “прийнятною для обох сторін”… тепер “постачальникам послуг” загрожує штраф. І клієнт, який побачить “порушення з боку працівників сфери послуг” може звернутися до Уповноваженого із захисту державної мови, колишнього нардепа і члена “Народного фронту” Тараса Кременя.

Вже забута обіцянка об’єднати розколоту Майданом Україну. Її планомірно розколюють і далі. Порошенко може пишатися своїм наступником.
Не буду цитувати Конституцію України, яка захищає права російськомовного населення конкретною статтею. Наша Конституція давно вже ігнорується владою, і не тільки в питаннях прав і свобод громадян… у нас сьогодні “Міністерство пропаганди” і Нацрада – визначають, що можна говорити, читати і дивитися громадянам.

Також як Міністерство покликане дбати про рівень життя українців правильніше називати “Міністерство антисоціальної політики”. “Турботу” влади про народ кожен вже відчуває сповна…

Як відомо, російська мова в числі шести мов є офіційною мовою ООН і ЮНЕСКО. Цікаво, наш гарант, якщо у нього запитають, як буде пояснювати в Нью-Йорку, що у нас за нього можна отримає штраф? А він в курсі, що в США – немає державної мови?! І від цього країна не стала менш багатою і могутньою. Він явно не знає, що кожен Штат сам визначає свої “офіційні мови”. І в тому ж Нью-Йорку сім (!) офіційних мов, куди входить і російська мова!

Я абсолютно впевнений, що в Україні є політичні сили і воля, щоб подолати нинішню напасть, і зростаючий авторитет “Опозиційної платформи – За життя!”дає привід бути впевненим, що ця ганебна стаття буде скасована, як і сам антинародний мовний закон”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com