Мажуго: Струна соціальної напруги в Луганській області безповоротно натягнута - Дніро News

Мажуго: Струна соціальної напруги в Луганській області безповоротно натягнута

Введення локдауну в січні, як і інші непрофесійні рішення української влади, тягне Луганську область на дно економічної і соціальної розрухи – переконаний глава Луганської організації молодіжного крила партії “опозиційна платформа – за життя”. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Введення локдауну в січні 2021 року ставить під сумнів здатність нинішньої влади раціонально мислити і діяти в інтересах українського народу. “Карантинними заходами”, що не витримують ніякої критики, в 2020 році” Зелена команда” поставила на коліна підприємців Луганської області, позбавивши їх можливості заробляти, платити податки і забезпечувати робочими місцями українців. Це, в свою чергу, завдало відчутної шкоди економіці Луганщини і змусило людей виходити на акції протесту по всій країні. У підсумку, люди створюють робочі місця і забезпечують наповнення державного бюджету України, були змушені зупинити роботу і відстоювати на вулицях своє право жити і працювати в своїй країні. Бездарна політика влади посилює і без того плачевний добробут українців. При цьому, замість того щоб розробити і реалізувати компенсаторні заходи для підприємців, вони легким розчерком пера приймають рішення про підняття тарифів на газ і електроенергію для побутових споживачів. Звичайно, в перший рік правління “Слуг народу”, українці могли списувати всі недоліки і промахи влади на її недосвідченість, але сьогодні жителі Луганської області в подиві від рішень і дій” команди” яка стрімко тягне нашу державу на дно економічної і соціальної розрухи. Яскравим підтвердженням тому є і останні рейтинги партій, де “слуги” стрімко втрачають довіру, а ОПЗЖ зміцнюється в лідерах, зі зрозумілою, реальною програмою і економічно обґрунтованим вектором розвитку регіону і всієї України.

Струна соціального напруження вже безповоротно натягнута і якщо влада не одумається і не почне працювати в інтересах обрав її народу, то крім дострокових парламентських і президентських виборів, поміняти ситуацію в країні в кращу сторону не зможе вже нічого.

Більш того, якщо ця “струна” обірветься – ніякі “відосики” і почуття гумору Зеленського не врятують Луганщину і нашу країну в цілому від масштабних соціальних хвилювань, наслідки яких складно спрогнозувати і передбачити”, – пише Мажуго.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com