Медведчук: Пишаюся тим, що мене називають ” Кум Путіна” | Дніро News

Медведчук: Пишаюся тим, що мене називають ” Кум Путіна”

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук пишається тим, що його називають “Кумом” президента Росії Володимира Путіна. Про це політик заявив в інтерв’ю, опублікованому на YouTube-каналі Анатолія Шарія.

“Да. Я вважаю, що така людина, як Путін, до якого я ставлюся повагою, величезною повагою, я ціную його гідність як державного діяча, як керівника РФ. І ця людина колись погодився стати хрещеним батьком нашої дочки Дарини – я вважаю, що це була надана висока честь нашій родині, і я, і моя дружина Оксана Марченко пишається тим, що він є кумом. З пісні слів не викинеш. Якщо ви хочете запитати: “от якби ви знали, що буде в Україні, то ви б погодилися на це чи ні?”- Ну, по-перше, я не знав, що буде в Україні, а по-друге, – я б погодився. Для того, щоб прибрати будь-які спекуляції на цю тему. Я вважаю, що це честь, яка була надана нашій родині, і ми дуже пишаємося, і ми продовжуємо шанувати те, що така довіра була надана”, – зазначив Віктор Медведчук.

За словами Віктора Медведчука, президент Росії “нормальний хрещений”.

“Цікавитися. Він нормальний хрещений. Завжди вітає з днем народження, дарує подарунки. Щорічно ми зустрічаємося. Він зустрічається з нею, ми зустрічаємося з сім’єю. Ну, я зустрічаюся частіше, сім’я-рідше, але ці зв’язки продовжують мати місце”, – додав опозиційний політик.

Медведчук зазначив, що якби не його стосунки з Володимиром Путіним, які склалися протягом останніх 20 років, то “напевно, не було б багатьох людей, які сьогодні знаходяться в сім’ях і у рідних, вдома, – вони б не повернулися з Донбасу, вони б не повернулися з Росії”.

“Напевно, не було б тих зрушень, яких ми могли б домогтися, наприклад, зменшення ціни на газ. Це дуже важливо для нашої країни, завжди було останні роки, і важливо сьогодні, коли ця ціна зашкалює і космічні обсяги, а він запропонував знижку 25%. Це, в тому числі, результат і моєї діяльності. Або навіть вакцина, придбання вакцини, виробництво вакцини. Це те, що я можу робити для людей, і я використовую це. Тому коли кажуть, що я кум Путіна – н, добре, я кум Путіна. Далі? Те ж саме як олігархи. Мені задають питання: “Ось, ви говорите” деолігархізація” – вас же теж називають олігархом”. Я кажу: чудово. Називають? Ви вважаєте, що я олігарх? Відмінно. Я борюся з олігархами. Значить, я борюся з самим собою. Давайте розберемося, я вважаю, що треба зробити перше, друге, третє, і якщо це торкнеться мене – значить, це торкнеться мене. Тільки я знаю, про що я говорю, і я знаю, з чим треба покінчити. Тому що якщо олігархи далі будуть керувати країною, то в це країні нічого ніколи не буде. Ця країна не може вийти в розряд успішних країн. І з олігархами треба боротися. І якщо хтось вважає, що я такий же, – значить, треба боротися і зі мною. Я пропоную методи, які застосовні до всіх, і, в першу чергу, до мене”, – додав Медведчук.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com