Медведчук: Зниження ціни на газ для населення з 1 лютого – це цинічна і брехлива маніпуляція влади – Дніро News

Медведчук: Зниження ціни на газ для населення з 1 лютого – це цинічна і брехлива маніпуляція влади

Намагаючись хоч якось пом’якшити наростаюче народне невдоволення, влада Зеленського як і раніше відстоює інтереси олігархів, виконує “хотілки” МВФ, діє на догоду вимогам зовнішнього управління Україною, реалізує все той же злочинний курс на підвищення тарифів. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук.

Він нагадав, що уряд пропонує запровадити в Україні з 1 лютого 2021 року для всіх побутових споживачів державне регулювання цін на газ на період карантину або до кінця опалювального сезону. Пропонована ціна-6,999 грн за кубометр (без розподілу). Однак, з урахуванням встановлених раніше НКРЕКП тарифів на розподіл газу, кінцева ціна на газ для населення складе в середньому по країні 8813,57 грн за тисячу кубометрів. А значить, ні про яке заявленому 30%-му зниженні і мови бути не може. З чого випливає, що влада не має наміру зменшувати тарифи до економічно обґрунтованих, зазначає політик.

“Показово, що, декларуючи тимчасові поступки на період до кінця карантину/опалювального сезону в питанні продажу українського газу, що видобувається на території нашої країни, за рахунок вирахування витрат на транспортування з німецького газового хаба в Україну (що звучить смішно), “слуги” олігархів не маємо наміру переглядати вже збільшені з січня нинішнього року тарифи на холодне і гаряче водопостачання опалення, а також повернення пільгового тарифу на постачання електроенергії, який діяв до його підвищення”, – йдеться в заяві.

Медведчук підкреслив, що непідйомні тарифи по-українськи – це коли рівень оплати комунальних платежів протягом лише листопада 2020 року (старт опалювального періоду) обвалився, а заборгованість зросла на 10 млрд грн (до 66,1 млрд грн). У цих умовах Кабмін рапортує, що забезпечив субсидіями 3,1 млн домогосподарств, причому середній розмір субсидії – 1600 грн.

“Нагадаю прем’єру, що в попередні роки кількість сімей-субсидіантів обчислювалася 6,6 млн, а сума, що виділяється на субсидії, становила 71,0 млрд грн (сьогодні – тільки 36,6 млрд грн). Саме на тлі зниження рівня платежів за газ та опалення до 39,3% і 27,3% відповідно влада остаточно затягує тарифний зашморг. А значить, люди для неї не в рахунок. Зеленський і його команда керуються виключно інтересами олігархів і своїх іноземних господарів.

Нагадаю реформаторам Порошенка-Зеленського, які намагаються протягом останніх семи років забезпечити “ринкові ціни” на енергоносії в умовах дикої монополізації енергетичного ринку, що починати потрібно з істотного підвищення доходів, встановлюючи їх на рівні європейських. Реалізуючи в Україні злочинні формули для грабежу населення шляхом застосування схем з купівлі природного газу через ” Дюссельдорф+”, а також вугілля через “Роттердам+”, влада забуває, що рівень мінімальної заробітної плати в цих країнах більш ніж в десять разів перевищує вітчизняний, втім, як і рівень доходів громадян в цілому. Саме тому уряд, який цинічно обманює своїх громадян, має бути відправлений у відставку”, – додав Медведчук.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com