Молчанов про звільнення утримуваних осіб: Опозиція робить те, чого не може зробити влада – Дніро News

Молчанов про звільнення утримуваних осіб: Опозиція робить те, чого не може зробити влада

Сьогодні українська опозиція виконує те домашнє завдання, яке не може зробити нинішня влада – пропонує варіанти і кроки по звільненню та обміні утримуваних осіб. про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив політолог Кирило Молчанов.

Експерт прокоментував односторонню передачу Україні утримуваних осіб з ОРДЛО, зазначивши, що канал комунікації між українською владою і Російською не працює, зате функції влади сьогодні виконують опозиційні політики.

“Є повна криза після останньої зустрічі в Парижі на рівні глав держав нормандського формату. Мінська контактна група після того, як звідти по суті викинули Фокіна, який пропонував хоч якісь ініціативи, також перетворилася в “фільчину грамоту”, тому в таких умовах це, мабуть, можна назвати партійною дипломатією, коли представники “Опозиційної платформи – За життя” і Медведчук домовилися, маючи контакти ще з попередніх своїх процесів, з представниками невизнаних утворень, щоб вони в якості жесту доброї волі передали в односторонньому порядку людей”, – зазначив політичний експерт.

Кирило Молчанов продовжив, що надалі такі дії опозиції можуть спонукати до двостороннього діалогу і можуть стати зрушенням з мертвої точки в гуманітарних питаннях.

“Навіть такі жести є великим плюсом і було б добре, щоб вони потім мали зворотні наслідки з українського боку”, – сказав Молчанов.

Разом з тим він зазначив, що ця ситуація чітко окреслює те, що українська влада не сильно хоче і не сильно може домовлятися. Більш того, це в черговий раз підтверджує той факт, що вона не буде виконувати Мінські угоди.

Зате опозиційні сили, зокрема, Віктор Медведчук, підкреслив Молчанов, в черговий раз показав, що у нього є свої напрацювання і контакти ще з 2014-го року, йому довіряє “інша сторона” і його кроки більш корисні, ніж кроки всієї Мінської групи.    

“Це по суті модель такої партійної дипломатії, що опозиція робить те, що не робить українська влада. Вона виконує це “домашнє завдання”, пропонує варіанти, пропонує кроки з обміну з Росією”, – прокоментував політолог і додав, що не тільки в питанні звільнення утриманих осіб опозиція показує чітко кроки і дії, але і в інших нагальних питаннях країни, зокрема, тарифів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com