Моральні виродки: Рабінович заявив, що влада заздрить Медведчуку, який займається звільненням утримуваних осіб - Дніро News

Моральні виродки: Рабінович заявив, що влада заздрить Медведчуку, який займається звільненням утримуваних осіб

Нинішня імпотентна влада заздрить Віктору Медведчуку, який займається звільненням утримуваних осіб, а з ними ніхто на контакт не йде. Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив народний депутат України, співголова політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович.

“Ситуація набагато трагічніша. Порошенко хоча б розумів, що нічого не зробить, але намагався створити якусь гру. Тому він залучав Медведчука і намагався хоч щось зробити, щоб замазати очі людям”, – сказав він.

Рабінович зазначив, що ситуація із Зеленським зараз дещо інша.

“Давайте її в двох словах розберемо. Зеленський обіцяв нам мир і на цьому миру ми його обрали. Миру він нам не приніс. Він сказав, що він до грудня буде, якщо ні – тобто план Б. Виявилося нічого не відбувається. Миру немає. Потім він почав пишатися тим, що Бог з тим миром – в нас поки не стріляють. Не стріляли, не стріляли кілька днів. Зараз стріляють по звітах ОБСЄ ще більше. Мало того, за звітами ОБСЄ школи обстрілюються в Луганську і Донецьку з українського боку. Можна взяти будь-який незалежний звіт. Повторюю, це звіт ОБСЄ, який я отримую щодня. Потім вони під тиском своїх нікчемних союзників, соросят, вони зрозуміли, що миру вже не хочуть, мир їм не потрібен, не потрібна тиша, почали міняти утримуваних осіб. Я хочу, щоб ви згадали, що за останні два місяці чотири рази Адміністрація президента повідомляла, що завтра-післязавтра відбудеться обмін. Нічого вони не зробили, нікого не змінюють, люди їм не потрібні. Їм плювати на людей”, – роз’яснив нардеп.

За його словами, “зараз чотири жінки, звинувачені в роботі на українську розвідку, так це чи ні, ми не знаємо, але вони засуджені і будуть сидіти ще років. Запропонували Медведчуку, розуміючи, що він жодного разу нікого не обманював, “заберіть цих жінок, як акт гуманізму””.

“Скажіть мені, якими моральними виродками потрібно бути, щоб побачити в цій ситуації якісь підводні камені. Яким збоченим мисленням, тупим потрібно володіти, щоб побачити в Медведчуку проблему, замість того, щоб подякувати. Дивіться, що відбувається – Зеленський весь час комплексує, у нього комплекс неповноцінності, він постійно марить на Медведчуку. Спочатку ми поїхали в Москву і домовилися про знижку на 25%. Коли Медведчук це сказав – зрада. Добре. Дістали вакцину – всю країну дістали своєю вакциною, то вони її вироблять, то куплять, а російську ми купувати не будемо, тому що її привіз Медведчук. Так ви і скажіть: “боремося з Медведчуком”, так ми будемо знати. Те ж саме з обміном утримуваних осіб. Проблема в тупий, імпотентної влади, заздрить будь-якому нормальному рішенню, коли хтось щось може зробити. Дорогі українці, робіть висновки”, – підсумував Рабінович.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com