Ми без “прокладок” вже нічого й закупити не можемо? – журналіст Кацман про особливості вакцинації від Covid-19 в Україні – Дніро News

Ми без “прокладок” вже нічого й закупити не можемо? – журналіст Кацман про особливості вакцинації від Covid-19 в Україні

Вакцинація українського населення від коронавірусу розпочнеться в той день, як тільки державний чиновник почує слово “відкат”, але це може призвести до того, що доведеться закуповувати що попало, незважаючи на те що можна було б виробляти власну вакцину.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі “ZIK” заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Журналіст, коментуючи ситуацію з майбутньою вакцинацією українців від коронавірусу, запропонував підрахувати, “наскільки більше доз вакцин змогла б отримати Україна, якби кошти, які мають витратити на оплату послуг посередників при закупівлі препаратів, спрямувала б на виготовлення власної вакцини”.

“А якщо взагалі прибрати “прокладки”? Ви мене вибачте, ми нічого вже не можемо закупити без “прокладок”?” – поставив риторичне питання Володимир Кацман.

Експерт зазначив, що “сьогодні, на жаль, збувається прогноз щодо того, що Україна закуповуватиме вакцину від коронавірусу “другого сорту”, тому що не виробляє власну”.

Журналіст також поділився міркуваннями щодо того, коли в Україні може розпочатися вакцинація від COVID-19.

“Моя версія відповіді: як тільки державний чиновник почує слово “відкат” – в цей день розпочнеться перехід до вакцинації українського населення… Як тільки він відчує “відкат”, “схему”, “скрутку” – відразу в той бік він піде закуповувати вакцину. Будь-яка країна-виробник влаштує, будь-яка! Ну, хіба, може, Росія не влаштує, тому що американці заборонили”, – наголосив Володимир Кацман.

На його думку, “Україна могла наслідувати приклад, скажімо, Казахстану, що виробляє вже два види власної вакцини, зокрема, за російською формулою, адже набагато краще виробляти свою вакцину, запустити своє виробництво вакцини, його контролювати, навіть брати участь у пропозиції її на ринку”.

“Зверніть увагу: розвинені країни запаслися вакцинами з надлишком для свого населення, але ніхто не пропонував Україні технологію виробництва, а Медведчук привіз таку домовленість із РФ. І замість метання по ринках і прохань, що призведе в підсумку до вимушених закупівель чогось “індійсько-китайського” вже другим темпом, могли б в Україні, в Харкові, виробляти вакцини та їх контролювати, рятуючи життя своїм людям – ось це і був би справжній патріотизм!” – резюмував Володимир Кацман.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com