На держслужбі в Україні можна працювати до 70 років з сьогоднішнього дня – Дніро News

На держслужбі в Україні можна працювати до 70 років з сьогоднішнього дня

Це стосується також працівників місцевого самоврядування

На держслужбі в Україні можна працювати до 70 років. Відповідний закон № 1086-IX почав діяти сьогодні, 15 січня.

Законом передбачається внесення змін до Закону України “Про державну службу ” щодо можливості повторного призначення на один рік державного службовця, який досяг пенсійного віку, без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

У документі прописано, що строкове призначення на посаду здійснюється у разі призначення особи, яка досягла 65-річного віку, на посаду державної служби – на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

Додали і пункт, що Державна служба припиняється у разі виходу державного службовця на пенсію або досягнення ним 65-річного віку, якщо інше не передбачено законом.

У зв’язку з потребами служби державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за його згодою. Рішення про продовження терміну перебування на державній службі приймається суб’єктом призначення щорічно, але не більше ніж до досягнення державним службовцям 70-річного віку.

Також продовжуються терміни перебування на службі до 70 років працівників місцевого самоврядування. За рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради.

Відбір на посади державної служби в установленому Кабінетом Міністрів України порядку під час карантину, встановленого у зв’язку з коронавірусною інфекцією, не відбувається.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com