На сесії Слов'янської міськради депутати закликали прем'єр-міністра Шмигаля піти у відставку - Дніро News

На сесії Слов’янської міськради депутати закликали прем’єр-міністра Шмигаля піти у відставку

22 січня депутати Слов’янської міськради з ініціативи “Опозиційної платформи – За життя” більшістю голосів прийняли звернення до президента, уряду і парламенту про неприпустимість зростання цін на природний газ, електрику, опалення та інші житлово-комунальні послуги. Також депутатський корпус закликав піти у відставку прем’єр-міністра Шмигаля як чиновника, який не впорався зі своїми обов’язками.

“Ми закликаємо Дениса Шмигаля, який виступив ініціатором збільшення тарифів на газ, електроенергію та інші ЖК-послуги, піти у відставку з поста прем’єр-міністра України. Його необдумані рішення вже призвели до різкого зростання соціальної напруженості в суспільстві і стали причиною протестних мітингів по всій Україні. Посада в Кабінеті міністрів – не привілей, а насамперед відповідальність перед людьми і країною. Прем’єр Шмигаль не впорався зі своїми обов’язками і тому повинен піти у відставку!” – йдеться в прийнятому на сесії зверненні.

За словами голови депутатської фракції “Опозиційна платформа – За життя” в Слов’янській міськраді Павла Придворова, влада, незважаючи на епідемію і економічну кризу, продовжує проводити політику скасування пільг і скорочення субсидій. Багато сімей слов’янців повністю позбулися допомоги від держави.

“Ми підтримували і будемо підтримувати слов’янців, а також робити все, щоб захистити їх від зубожіння. Вважаємо, що політику економії на незаможних і соціально незахищених громадянах необхідно припинити. Необхідно відновити повноцінне фінансування пільг і субсидій, повернути порядок розрахунку субсидій, що діяв до травня 2018 року”, – підкреслив Павло Придворов.

Він також повідомив, що в перші дні роботи парламенту в січні народні депутати від ОПЗЖ Наталія Королевська і Юрій Солод вимагатимуть внести зміни до держбюджету на 2021 рік.

“Якщо системно підійти до вирішення проблеми на державному рівні, то вартість газу, електроенергії, інших комунальних послуг для населення можна істотно знизити. Забезпечити допомогу тим українським сім’ям, хто цього потребує. Ці рішення заспокоять людей. Слов’янці побачать, що держава проводить чесну і відповідальну політику. Але для цього потрібен професіоналізм і політична воля, яких у влади немає. Але ми зробимо все, щоб захистити інтереси людей!” – підкреслили депутати від ОПЗЖ.

Нагадаємо, на Донеччині з ініціативи “Опозиційної платформи – За життя” депутати Краматорської, Дружківської, Покровської, Добропільської, Курахівської, Новодонецької, Іллінівської, Маріупольської, Гродівської, Часовоярської, Святогірської та Миколаївської міськрад, а також Покровського району направили звернення про вжиття невідкладних заходів для встановлення справедливих тарифів та забезпечення повноцінного фінансування субсидій. ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com