Наступного тижня у Страсбурзі пройде зимова сесія ПАРЄ – Дніро News

Наступного тижня у Страсбурзі пройде зимова сесія ПАРЄ

Попри карантинні обмеження, делегати за умови дотримання суворих санітарних норм можуть бути фізично присутніми на засіданнях

Наступного тижня, 25-29 січня, у Страсбурзі пройде зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це повідомив “Укрінформ”.

Зазначається, що, попри карантинні обмеження, делегати за умови дотримання суворих санітарних норм, можуть бути фізично присутніми на засіданнях, дебатах і голосуваннях або працювати дистанційно. Усі, хто має намір фізично потрапити на засідання, повинні будуть здати експрес-тест на коронавірус. Пункти тестування буде розгорнуто перед палацом “Європа” у Страсбурзі. 

Водночас зазначається, що на сесії має розглядатися питання порушення прав людини в окупованому Криму. Асамблея проведе дебати з цієї проблематики без ухвалення резолюції. Окрім цього українська делегація оскаржуватиме повноваження російських парламентаріїв у ПАРЄ.

За терміновою процедурою також пройдуть дебати щодо арешту російського опозиційного політика Олексія Навального, про погіршення ситуації у Білорусі, а також загрози від великих ІТ-компаній свободі слова.

Очікується, що до ПАРЄ звернуться та відповідатимуть на запитання делегатів генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус, єврокомісар з питань юстиції Дід’є Рейндерс, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (як головуючої у Комітеті міністрів РЄ країни), а також генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич.

Делегати оберуть (або переоберуть) нових заступників генерального секретаря Ради Європи, генерального секретаря ПАРЄ, віце-президентів Асамблеї, суддів Європейського суду з прав людини від Греції і Швейцарії. Україна висунула на посаду віце-президента Асамблеї народного депутата Олександра Мережка, який з минулого року вже обіймає цю посаду.

Варто зазначити, що це буде перша пленарна сесія ПАРЄ після січня 2020 року. Усі попередні було скасовано через пандемію коронавірусу. Востаннє сесія ПАРЄ проходила рік тому, 27 січня, у Страсбурзі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com