ОАЕ та Ізраїль досягли домовленостей про взаємне відкриття посольств – Дніро News

ОАЕ та Ізраїль досягли домовленостей про взаємне відкриття посольств

Посольство Ізраїлю в ОАЕ сприятиме розвитку між країнами. Ніяких додаткових подробиць про посольство в Ізраїлі не повідомляється.

Уряд Об’єднаних Арабських Еміратів вчора, 24 січня, схвалив створення посольства в Тель-Авіві, а Ізраїль оголосив про відкриття свого посольства в Абу-Дабі. Про це повідомляє Reuters.

Посольство Ізраїлю в Абу-Дабі офіційно відкрилося з прибуттям туди посланника країни, хоча і тимчасово, до тих пір, поки не будуть знайдені постійні приміщення.

“Сьогодні ізраїльське посольство в Абу-Дабі офіційно відкрилося – з прибуттям глави місії Ейтана Нае”, – пише DW з посиланням на Міністерство. 

У документі підкреслюється, що посольство Ізраїлю в Об’єднаних Арабських Еміратах сприятиме розвитку відносин між країнами на всіх рівнях.

Ніяких додаткових подробиць про посольство ОАЕ в Ізраїлі не повідомляється.

Нагадаємо, у вересні 2020 року Ізраїль підписав знакові Угоди про нормалізацію відносин з двома арабськими країнами-Об’єднаними Арабськими Еміратами і Бахрейном.

ОАЕ і Бахрейн були лише третьою і четвертою арабськими країнами, які уклали мирні угоди з Ізраїлем в його новітній 72-річній історії. У 1979 році це зробили Єгипет, а в 1994 році – Йорданія. 

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com