Обмеження роздрібної ціни на газ на період карантину Рада може розглянути вже 26 січня - Дніро News

Обмеження роздрібної ціни на газ на період карантину Рада може розглянути вже 26 січня

Таку думку висловив голова парламентського комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус

На першому цьогоріч засіданні Верховної Ради нардепи можуть розглянути документ, яким тимчасово, на період карантину, буде запроваджено обмеження роздрібної ціни на рівні 6,99 грн за куб. м газу. Таку думку нардеп від “Слуги народу”, голова парламентського комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус висловив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“На цьому засіданні (першому засіданні парламенту у 2021 році, – ред.), гадаю, ми побачимо результати, яких буде досягнуто, буде ухвалено певні рішення, тому що вже була оголена модель рішення, яку має бути ухвалено урядом відповідно до першого засідання, це рішення вже має бути ухвалено й опубліковано, щоб набрати чинності”, – сказав Герус.

За його словами, рішення стосуватиметься обмеження роздрібної ціни на рівні 6,99 грн за куб. м газу тимчасово, на період карантину.

“В абсолютній більшості областей це означає зниження з 9,99 грн до 6,99 грн. Нині фактично тільки в Кіровоградській області це 7,2 грн, в інших областях ціна 9-10 грн”, – додав нардеп.

Раніше повідомляли, що Кабінет міністрів України запровадить в Україні державне регулювання цін на газ для побутових споживачів.

Зазначимо, що перше пленарне засідання призначено на 26 січня.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com