Очікував війни, а отримав імпічмент – Дніро News

Очікував війни, а отримав імпічмент

Президент України Володимир Зеленський написав колонку у видання The New York Times, в якій розповів про перший рік свого президентства. Він зазначив, що ніколи не вважав роботу глави держави легкої, але пандемія стала несподіванкою навіть для нього.  Зеленський поділився також своїми очікуваннями і успіхами. Президент зазначив, що привів до влади команду розумних, енергійних та професійних людей.

Володимир Зеленський, скріншот відео

“Ми покладали великі надії і були рішуче налаштовані на поліпшення нашої країни, яка перебуває в стані війни, як вдома так і на світовій арені. Потім минув рік”, — написав Зеленський.

Президент також згадав, як став відомим на весь світ не завдяки своїй попередній роботі коміком, а через один дзвінок з президентом США Дональдом Трампом.

Зеленський на нагрітому стільці, фото:president.gov.ua

Розповів президент і про те, що вважає війну на Донбасі важливим випробуванням особисто для себе. Але в березні Зеленський зіткнувся ще з одним викликом як глава держави — пандемією Covid-19.

“Але це все ще не приреченість і морок. Той промінь, який вселяв в мене надію на тлі всіх цих криз, був одним і тим же: міжнародне співробітництво. Це був і буде шлях вперед”, – пояснює він.

Зеленський розповів, що незважаючи на процедуру імпічменту Трампа, Україна залишається важливим партнером для США, продовжує отримувати військову допомогу і має двопартійну підтримку з боку демократів та республіканців.

Що стосується пандемії, Зеленський похвалився тим, як українська авіація допомагає транспортувати гуманітарні вантажі по всьому світу. Згадав він і те, що Україна відправила до Італії своїх лікарів під час епідемії.

Він також зазначив, що Україна отримує допомогу від багатьох країн світу, а зараз всі знаходяться в очікуванні узгодження програми з МВФ.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com