ОПЗЖ продовжує впевнено лідирувати серед усіх парламентських партій України, – опитування – Дніро News

ОПЗЖ продовжує впевнено лідирувати серед усіх парламентських партій України, – опитування

Партія “Опозиційна платформа – За життя” продовжує впевнено утримувати лідерство серед усіх парламентських партій України. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного компанією “Роботизовані Телесистеми”.

За партію “Опозиційна платформа – За життя” проголосували б 23,1% українців, якби парламентські вибори проводилися найближчої неділі.

Згідно з опитуванням, за президентську партію “Слуга народу” свої голоси віддали б 21% українців, на третьому місці з 14,8% голосів перебуває партія “Європейська солідарність”.

За “Батьківщину” згодні проголосувати 8,2% опитаних, ще 5,1% набрала “Партія Шарія”. Решта політсили не подолали 5%-ий бар’єр.

При цьому голосувати на парламентських виборах найближчої неділі пішли б 43,1% опитаних.

Соціологічне дослідження проводилося компанією ТОВ “Роботизовані Телесистеми” з 12-16 січня 2021 року серед населення України віком 18+ у всіх областях, крім тимчасово неконтрольованих територій Криму та Донбасу. Вибіркова сукупність становить 3000 респондентів.

Метод опитування – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової генерації мобільних телефонних номерів.

Статистична похибка дослідження становить +/- 2,8%. Соціологічне дослідження не має замовника і проведено в рамках популяризації діяльності компанії “Роботизовані Телесистеми” (РТС).

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com