ОРДЛО демонструють, що не вірять Зеленському, а довіряють тільки Медведчуку, - Джангіров - Дніро News

ОРДЛО демонструють, що не вірять Зеленському, а довіряють тільки Медведчуку, – Джангіров

ОРДЛО показали, що більше не довіряють українській владі на чолі із Зеленським, а гідним довіри вважають лише голову політради “опозиційної платформи – за життя” Віктора Медведчука. Так політичний публіцист Дмитро Джангіров прокоментував у Facebook Заява невизнаних ДНР / ЛНР про готовність передати групу утримуваних осіб Києву за посередництва Медведчука.

“16 січня влада невизнаних республік заявила, що в односторонньому порядку передасть Україні групу утримуваних осіб, передача відбудеться за посередництва голови політради” опозиційної платформи – за життя!”Віктора Медведчука. Згідно із заявою невизнаних ДНР і ЛНР, в цю групу повинні увійти жінки, літні і страждають важкими захворюваннями особи”, – написав публіцист.

Джангіров звернув увагу, що передача полонених Віктору Медведчуку – це символічний жест.

“Однак з політичної точки зору стає очевидно, що результати, які Банковій зазвичай видаються за титанічні зусилля багатьох людей на чолі з Президентом ЗЕ і ув’язуються з виконанням “Мінська-2”, насправді цілком доступні одній людині. І без прив’язки до Мінського процесу. Якщо ж говорити по суті, то, звичайно ж, передача полонених / утримуваних осіб самопроголошеними республіками Віктору Медведчуку є символічним жестом, як, втім, і будь-який “жест доброї волі”, – поділився висновками автор.

Джангіров роз’яснив, що мінський процес перетворився на” Мінський глухий кут”, тому ДНР і ЛНР більше не вірять українській владі на чолі із Зеленським.

“У” сухому залишку “ми отримуємо замість уповільненого Мінського процесу безнадійний Мінський глухий кут: офіційна позиція Києва на сьогодні – “політичні пункти Мінська-2 виконати неможливо”. Таку позицію можна як завгодно красномовно аргументувати на підконтрольній території, але потрібно чесно визнати “” по той бік” вона вбиває на корені всяке бажання вести переговори”, – зазначив публіцист.

При цьому, за словами Джангірова, немає нічого дивного, що представники ДНР / ЛНР заявили про готовність передати утримуваних українців саме Медведчуку.

“Тому немає нічого дивного в тому, що представники ОРДЛО передають утримуваних українців саме Віктору Медведчуку – опозиційному політику, послідовно виступає за виконання Мінських угод – як за змістом, так і порядком виконання. Тим більше, що сумарно голова політради ОПЗЖ за роки конфлікту на Донбасі звільнив близько тисячі осіб по обидві сторони конфлікту”, – нагадав публіцист.

Джангіров уточнив, що ДНР і ЛНР публічно погодилися виконувати мирний план Медведчука.

“А його мирний план-концепція-єдиний мирний план, який: а) ґрунтується на Мінських угодах; б) підтримується невизнаними ДНР / ЛНР, про що їх представники публічно заявили ще два роки тому”, – додав експерт.

“До речі, в 2019-2020 рр. оточення Зеленського, ховаючись за звільненням людей, заявляло, що нібито “Україна виконала” Паризькі домовленості (тобто зобов’язання, які Київ взяв на себе за підсумками зустрічі в “нормандському форматі” 09 -10.12.2019). Очевидно, що така спекуляція не буде прийнята в ОРДО і ОРЛО”, – акцентував публіцист.

Джангіров підкреслив: Заява ДНР і ЛНР свідчить, що Медведчук – це єдиний український топ-політик, кому вони довіряють.

“Нарешті, головне питання-це довіра. Про що говорить така новина? А каже вона про те, що ні в Донецьку, ні в Луганську немає ніякої довіри до української влади на чолі з Зеленським. І якщо невизнані ДНР / ЛНР заявляють про готовність передати утримуваних осіб Медведчуку, значить, він є єдиною фігурою, кому вони довіряють”, – зробив висновок публіцист.

“Але, головне, – люди повернуться додому, і хочеться сподіватися, що анонсовані перевірки з боку українських компетентних органів будуть м’якими і нетривалими”, – підсумував політичний публіцист Дмитро Джангіров.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com