Отруєння Навального: німецькі лікарі відмовилися від спільної експертизи з фахівцями з Росії - Дніро News

Отруєння Навального: німецькі лікарі відмовилися від спільної експертизи з фахівцями з Росії

У Німеччині Федеральна лікарська палата відхилила пропозицію російських колег про створення спільної групи для проведення медекспертизи у справі про отруєння опозиціонера Олексія Навального.

Як повідомляє DW, у відомстві заявили, що асоціація «не є слідчим органом», тому не може брати участь в розслідуваннях, це прерогатива держави.

Крім того, згідно з німецьким законодавством, тільки родичі мають право ініціювати подальші обстеження.У той же час палата підтримала німецьких лікарів.

«Медичні дані у справі Навального доступні. Не доводиться сумніватися в якості медичного обстеження, проведеного колегами-медиками в Німеччині», — сказано в заяві Федеральної лікарської палати.

У палаті «вкрай стурбовані» станом здоров’я Навального і приєднується до вимоги уряду Німеччини до російської влади з’ясувати всі обставини, які призвели до цієї небезпечної для життя хвороби.

6 вересня президент російської організації Леонід Рошаль повідомив, що російські лікарі запропонували створити спільну з німецькими колегами експертну групу, щоб «встановити причину стану» Навального. Національна медична палата РФ звернулася до Федеральної лікарської палати.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com