Поклонська звернулася до Зеленському через введені проти неї санкцій - Дніро News

Поклонська звернулася до Зеленському через введені проти неї санкцій

Екс- «прокурор» незаконно окупованого Криму і депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська прокоментувала санкції, які введені проти неї, а також звернулася до президента України Володимиру Зеленському.

«От уже не думала, що моя прокурорська зарплата здатна врятувати Україну і запевнити західних партнерів в дієвості та рішучості президента Зеленського. Однак раджу нікому не розкривати подробиць грізного рішення РНБО України про накладення персональних економічних санкцій. Інакше засміють. Моя незаконно арештована зарплатна картка «Райффайзен Банк Аваль», на якій близько 20 000 гривень, – це «суттєвий удар» по моєму фінансовому стану і внесок в економіку України », – написала Поклонська в своєму Telegram-каналі. Разом з тим, вона підкреслила, що всі ці санкції керівництва спрямовані проти українців і звернулася до Зеленському.

«Будь-яке зобов’язання (раптом такі є?) Перед вами не може бути виконано людьми, які є в списку санкцій. Крім того, в цьому списку не ті прізвища. Там повинні бути справжні зрадники і руйнівники України: Тягнибок, Турчинов, Яценюк, Парубій, Білецький, Махніцький та багато інших. Шановний Володимир Зеленський, подумайте про це, адже толку було б більше, та й перед країною чесніше. Саме там активів і майна стільки, що … рахувати не перерахувати … », – переконана Поклонська.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com