Поліція склала 34 адмінпротоколи за порушення на виборах мера в Борисполі та Броварах – Дніро News

Поліція склала 34 адмінпротоколи за порушення на виборах мера в Борисполі та Броварах

До поліції надійшло 82 повідомлення, пов’язаних з порушенням виборчого процесу

У Броварах та Борисполі Київської області, де сьогодні проводилися повторні місцеві вибори, станом на 20:00 до поліції надійшло 82 повідомлення про порушення виборчого процесу. Про це повідомили в поліції Київської області.

“Станом на 20:00 годину до поліції Київської області надійшло 82 повідомлення, пов’язаних з порушенням виборчого процесу. Поліція провела перевірки, за матеріалами яких складено 34 адміністративні протоколи”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що низка повідомлень, що надходили в поліцію, стосувалися неправомірних дій учасників виборів, зокрема фотографування виборчих бюлетенів. Поліцейські склали стосовно порушників 28 адмінпротоколів у Броварському районі та 4 у Бориспільському за публічне розголошення виборцями результатів волевиявлення (ст.212-22 кодексу України про адміністративне правопорушення). 

Нагадаємо, що сьогодні, 17 січня, відбулися повторні вибори депутатів місцевих, сільських та селищних рад, міських голів на території Броварського району та Борисполя. У поліції зазначили, що всі виборчі дільниці закрилися о 20:00 без грубих порушень чинного законодавства.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com