Порядок денний Ради на тиждень: Всеукраїнський референдум, скасування трудової книжки та закриття IV сесії – Дніро News

Порядок денний Ради на тиждень: Всеукраїнський референдум, скасування трудової книжки та закриття IV сесії

На порядку денному і податок на дохід від Google та обмеження обігу пластикових пакетів на території України

Верховна Рада вперше цього року проведе пленарне засідання. Про це свідчить порядок денний парламенту на тиждень.

У вівторок, 26 січня, нардепи мають намір розглянути у другому читанні законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум.

Для включення до порядку денного та прийняття рішення про скорочення строку внесення альтернативних проектів запропоновано документ щодо державної реєстрації лікарських засобів під зобов’язання.

Для прийняття рішень також запропоновано проект Закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

У першому читанні Рада розгляне вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України та щодо посилення відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів.

Парламент також розгляне проект постанови про заходи щодо запровадження електронного реєстру листків непрацездатності та скасування трудової книжки.

У середу, 27 січня, Рада розгляне розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу, та проект закону про самоврядування медичних професій в Україні.

Для розгляду у першому читанні запропоновано зміни до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну.

На порядку денному і податок на дохід від Google, а також низка “екологічних” законопроектів.

Після засідання запланована робота нардепів у комітетах, фракціях та групах.

У четвер, 28 січня, парламентарі розглянуть закон про ліквідацію податкової міліції, реформу Служби безпеки України, а також закон про парламентську службу.

На порядку денному і проект закону про конституційну процедуру та премії Верховної Ради України для найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

П’ятницю, 29 січня, парламентарі розпочнуть з години запитань до уряду.

У цей день нардепи визначаться щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та підвищення розміру грошової допомоги особам рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту.

У повторному другому читанні розглянуть обмеження обігу пластикових пакетів на території України.

Після цього спікер парламенту Дмитро Разумков закриє четверту сесію IX скликання.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com