Порядок денний Ради: Всеукраїнський референдум, скасування трудової книжки та військові навчання на території України – Дніро News

Порядок денний Ради: Всеукраїнський референдум, скасування трудової книжки та військові навчання на території України

Парламент також розгляне вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді

У вівторок, 26 січня, Верховна Рада має намір розглянути в другому читанні законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум. Про це свідчить порядок денний парламент.

Для включення до порядку денного та ухвалення рішення про скорочення строку внесення альтернативних проектів запропоновано документ про державну реєстрацію лікарських засобів під зобов’язання.

Для ухвалення рішень також запропоновано проект закону про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів Збройних сил інших держав на територію України в 2021 році для участі в багатонаціональних навчаннях.

У першому читанні Рада розгляне вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України та посилення відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів.

Парламент також розгляне проект постанови про заходи щодо запровадження електронного реєстру листків непрацездатності та скасування трудової книжки.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com