Порошенко розповів, як переконував Трампа в питанні окупації Криму Росією - Дніро News

Порошенко розповів, як переконував Трампа в питанні окупації Криму Росією

П’ятий президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко під час телемарафону “Крим – це Україна” заявив, що з 2014 по 2019 рік українська влада постійно тримала питання деокупацію Криму в порядку денному міжнародної політики.  Він розповів, як після переговорів з президентом США Дональдом Трампом з’явилася відома і дуже важлива для України “Декларація Помпео”, що відкидає визнання окупації Криму Росією.

Нардеп Петро Порошенко переконав президента США Дональда Трампа щодо російської окупації Криму.  Про це повідомила пресслужба партії “Європейська Соліларность” напередодні.

“У Трампа було дуже специфічне ставлення до Криму. Але під час мого першого візиту в Білий дім і зустрічі в Овальному кабінеті 15 хвилин з 40 хвилинної бесіди ми говорили про Крим. Він каже, що там тільки росіяни. Я кажу: ви не знаєте,  скільки там кримських татар. там їх 300 тисяч. А ще мільйон українців. Саме так. Після цього ми отримали базовий міжнародний документ, який називається “Декларація Помпео”, який чітко заявив, що Сполучені Штати ніколи не визнають російської окупації Криму і це принциповий документ  Сполучених Штатів Америки. Тому державний секретар від імені держави США може робити подібні заяви”, – розповів Порошенко.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com