Потьомкін: Владу не цікавить ані звільнення утримуваних осіб, ані вакцинація проти коронавірусу, ані відновлення економіки, у неї одне завдання – нашкодити Медведчуку – Дніро News

Потьомкін: Владу не цікавить ані звільнення утримуваних осіб, ані вакцинація проти коронавірусу, ані відновлення економіки, у неї одне завдання – нашкодити Медведчуку

У влади України одне завдання – насолити Віктору Медведчуку. Все, чим займається українська влада, – боротьба з Медведчуком.

Про це у своєму Facebook написав голова громадської організації СКМ Олександр Потьомкін, передає NewsOne. 

“Поки влада інших держав зайнята пошуком вакцини, укладенням контрактів і відновленням економік, українська влада зайнята боротьбою з Віктором Медведчуком. Справді, адже немає більш важливих завдань в Україні, ніж вставляти палиці в колеса Медведчуку”, – написав він. 

За його словами, раніше провладні коментатори розганяли фейки про те, що Медведчук нібито піариться перед виборами. Але зараз виборів немає, а Медведчук намагається звільнити з ОРДЛО чотирьох українок. Добра справа, але навіть його українська влада намагається споганити і зірвати. 

“Але це не Медведчук домовився про звільнення, а Донецьк і Луганськ запропонували Медведчуку забрати чотирьох жінок, (яким, якщо їх не звільнять – сидіти по 14 років) тому що лідер ОПЗЖ є принциповим прихильником реалізації Мінських угод, а влада може тільки вставляти палиці в колеса і не хоче забирати своїх людей. Очевидно ж, що Донецьк і Луганськ не хочуть мати справу з владою, а з Медведчуком хочуть”, – вказав голова громадської організації СКМ. 

Потьомкін назвав безглуздою заяву Денисової про передачу їй дев’яти українців. 

“І тому дуже смішно і безглуздо виглядає заява Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової про нібито намір ОРДЛО передати їй дев’ять громадян України. Це брехня, яку вже висміяли в ЛНР. Насправді, це спроба провокація, спроба зірвати звільнення, яке ініціювало ОРДЛО, аби завадити Медведчуку. Розумієте? Заради зведення особистих рахунків українська влада готова залишити чотирьох своїх громадян у в’язниці ОРДЛО. Аби Медведчук не привіз їх до Києва”, – підкреслив він.

Потьомкін нагадав, що трохи раніше Офіс президента вустами глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука заявив, що ОРДЛО не варто віддавати полонених Медведчуку, а варто віддати їх владі. У Кравчука з цього приводу справжня публічна істерика. 

“Але і це не все. Щоб Медведчук не міг літати в Росію на переговори з Путіним, українська влада видала розпорядження “перекрити” небо для лідера ОПЗЖ. Нардеп Ілля Ківа заявив, що Державна авіаційна служба України отримала розпорядження не випускати літаки Медведчуком до Росії. Мабуть, українська влада вирішила, що якщо вже з ними Путін не хоче розмовляти, не дамо і Медведчуку вести діалог з Кремлем. Недалека логіка, яка нічого хорошого Україні не обіцяє. Ключі від миру на Донбасі знаходяться самі знаєте де. Ще Порошенко це визнав, а Зеленський погодився. То невже Україні ці ключі не потрібні?”- підсумував голова громадської організації СКМ. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com