Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте у вівторок подасть у відставку, – ЗМІ – Дніро News

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте у вівторок подасть у відставку, – ЗМІ

Конте планує піти у відставку через політичну кризу в країні

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте у вівторок, 26 січня, подасть у відставку через політичну кризу в країні. Про це повідомляє прес-служба уряду Італії.

Повідомляється, що у вівторок вранці відбудеться засідання Ради міністрів Італії, на якому Конте оголосить про свій відхід. Після чого прем’єр повинен прийти на прийом до президента Серджо Маттареллі і подати офіційний запит на відставку.

Глава держави, згідно з найбільш вірогідним сценарієм, доручить Конте продовжувати виконання обов’язків.
 
Зазначимо, що політична криза в Італії почала назрівати ще наприкінці минулого року на тлі загрози представників партії екс-прем’єра Маттео Ренці “Жива Італія” відмовити в підтримці провладної більшості. Зокрема, Ренці висловив незгоду з низкою пунктів політики Конте.

Розбіжності між Конте і Ренці особливо посилилися під час дискусії про застосування допомоги з боку ЄС для підтримки Італії, яка постраждала під час пандемії Covid-19. За припущеннями італійських ЗМІ, таким чином Джузеппе Конте постарається уникнути нових виборів. У такому випадку він міг би спробувати поставити питання вотуму довіри до уряду і шукати інших союзників для коаліції.

Пізніше Ренці оголосив про вихід його політсили із урядової коаліції.
 
При цьому 20 січня Сенат Італії висловив вотум довіри уряду Джузеппе Конте. Завдяки цьому політик уникнув розпаду провладної коаліції.
 

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com