Рабінович: Кількість депутатів Верховної Ради треба скоротити до 300 – Дніро News

Рабінович: Кількість депутатів Верховної Ради треба скоротити до 300

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” народний депутат України Вадим Рабінович виступає за скорочення кількості депутатів Верховної Ради до 300. 

Про це опозиційний політик заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

“У нас має бути позиція партії. Те, що в нас кожен член партії може мати свою думку, – це його особиста справа. А ухваленням рішень у нас займається рада партії, яка складається з чотирьох осіб, і очолює її Віктор Медведчук. Цей орган ухвалює стратегічні рішення”, – розповів він.

Рабінович акцентував увагу, що “ми вирішили підтримати зменшення кількості депутатів з багатьох питань”.

“По-перше, це економічно вигідно для держави. По-друге, усе одно там понад 50 осіб, які розуміють, де вони є, де їх немає, а решта – дармоїди, прожирають народні гроші. Третє, четверте і п’яте щодо нашої партії – ми проголосували й підтримали в першому турі голосування. Тепер, якщо влада там не засуне якихось “хотілок”… я, наприклад, вважаю, що ми обов’язково повинні підтримати це рішення. Яке буде ухвалено рішення партією – подивимося, але я як співголова партії можу сказати, що це правильне, мудре рішення. А те, що в кожного з нас є своя думка – це така справа”, – додав нардеп.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com