Рабінович – “зеленим конопочкам”: Досить знущатися над людьми і воювати з власним народом – Дніро News

Рабінович – “зеленим конопочкам”: Досить знущатися над людьми і воювати з власним народом

Нинішня влада замість того, щоб реально опікуватися проблемами людей, займається тим, що розповідає казки і веде тиху війну проти власного народу. Про це з парламентської трибуни заявив співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович. 

Він нагадав, що замість обіцяною владою європейську країну люди отримали зубожіння, космічні тарифи і повну відсутність соціальної підтримки.

“Ви хочете послухати казку про велику європейську країну, в якій бабусі отримують гідну пенсію, вчителі не менше 4000 дол., про країну, де хаби та просторі автобани? Про країну, де винайдено першу у світі вакцину від коронавірусу? Казку, про безліч інших неймовірних чудес, про які нам брехала “зелена” влада? Але цього немає. А тепер реалії. Повернемося в країну, де тарифи викликають шок, де правлять тупіци, які не бажають щось змінювати, а бажають продовжувати тотальне обкрадання країни та її народу. А ще можу розповісти вам казку про міністра охорони здоров’я Степанова, про чудову медицину, про те, як ми перші вакцинуватимемося у світі. Але реалії інші, і набагато сумніші. Наша країна йде у списку після африканських країн, і отримає вона вакцину, тільки залишки, коли – вони ще самі не знають. Реалії в тому, що українська медицина повністю знищена. До нас це зробили Супрун і Степанов, тому ми вже сьогодні повинні поставити питання про відставку і голови МОЗ, і всього уряду, які становлять небезпеку для існування держави Україна”, – зазначив Рабінович.

Політик наголосив, що сьогодні в стінах парламенту “буде здійснена спроба поглумитися над народом України”.

“Попри все в уряд хочуть ввести пана Вітренко, добре відомого разом зі своїм подільником Коболєвим по гігантським мільярдним преміям, розкраденим у “Нафтогазу” і захмарними тарифами. Якщо ВР проголосує за призначення Вітренка, це означає, що кинуто виклик народу України. Я прихильник парламентської боротьби, але я чесно хочу сказати всьому народу України, якщо парламент проголосує за Вітренка, це означає одне – народу оголошено війну. Отже, згідно з КУ народу потрібно згадати, що Україна належить всім громадянам, які живуть у державі, а не тільки маленькій групі, яка прорвалася до Ради. І останнє, про поправку, яку наша фракція подала до так званого мовного закону. Закликаю вас, схаменіться! Припиніть знущатися над людьми! Скажу зрозумілою вам мовою. Вы совсем сдурели! Дайте людям хоть разговаривать на их родном языке. Достали вы уже, кнопочки зеленые”, – підкреслив Рабінович.

112.ua

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com