Рада ЄС підтримала продовження «кримських санкцій» проти Росії ще на рік - Дніро News

Рада ЄС підтримала продовження «кримських санкцій» проти Росії ще на рік

Рада Європейського Союзу на своєму засіданні у четвер, 18 червня, затвердила рішення продовжити санкції, введені Євросоюзом після незаконної анексії Росією Криму, ще на один рік. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у своєму Twitter.

«Сьогодні Рада ЄС продовжила до червня 2021 року санкції проти Росії за незаконну окупацію Криму. Ми це цінуємо! Нам необхідно посилити тиск за порушення прав людини, незаконну видачу паспортів, будівництво Керченської залізниці, російські вибори в Криму», – написав він.

Рішення було ухвалене згідно з письмовою процедурою.

Зазначимо, що торгові й інвестиційні санкції були введені влітку 2014 року проти Криму. У переліку «забороненої торгівлі» зазначено понад 250 найменувань, включаючи морську воду.

Європейські санкції проти РФ складаються з декількох пакетів. Першими були введені індивідуальні санкції проти громадян РФ і України, яких Європа вважає відповідальними за підрив територіальної цілісності України. «Кримський пакет» санкцій продовжується на рік і є складовою політики невизнання незаконної анексії Криму Росією.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com