Рада завтра заслухає звіт Шмигаля щодо підвищення тарифів – Дніро News

Рада завтра заслухає звіт Шмигаля щодо підвищення тарифів

Крім того, у Раді планують заслухати керівництво НКРЕКП

Верховна Рада завтра заслухає звіт прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо тарифної кризи, яка утворилася в Україні через рішення уряду про підвищення тарифів. Про це повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков під час погоджувальної ради.

Онлайн-трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“Вже є перші кроки, які було запропоновано урядом. Сьогодні буде в нас прем’єр-міністр України на засіданні погоджувальної ради. Завтра він також буде на засіданні ВР виступати і відповідати на запитання депутатських фракцій та груп”, – сказав Разумков.

Крім того, Разумков заявив, що в Раді є пропозиція, яку підтримали керівники депутатських фракцій та груп, запросити керівництво НКРЕКП та заслухати інформацію щодо того, що відбувається в їхній зоні відповідальності.

“Я думаю, що ми це зможемо зробити цього тижня. Через постанову або, можливо, вони самі запропонують формат зустрічі в залі ВРУ для того, щоб ми не голосували постанову про інформування ВР щодо їхньої діяльності”, – додав сіпкер.

Нагадаємо, 13 січня “Нафтогаз” заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за ціною 6,99 грн/куб. м до кінця опалювального сезону. Газопостачальна компанія готова в межах тарифного плану “Місячний” забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону. Для клієнтів, які оформили тарифний план “Річний”, вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. згідно з умовами договорів.

18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким знизив ціну на газ для населення в Україні до 6,99 грн за кубометр.

Також НКРЕКП знизила граничний тариф на розподіл газу в Україні до 1,79 грн/кубометр.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com