Разумков пояснив, чому парламент не може проводити пленарні засідання у онлайн-форматі – Дніро News

Разумков пояснив, чому парламент не може проводити пленарні засідання у онлайн-форматі

Спікер зазначив, що законодавство прописано так, що перевести засідання парламенту на онлайн-голосування неможливо

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пояснив, чому парламент не може проводити пленарні засідання у онлайн-форматі. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Фокус”.

“Те, що ми могли перевести в онлайн, ми перевели. Якщо говоримо про засідання парламенту, то законодавство прописано так, що перевести його на онлайн-голосування неможливо. Особливо з урахуванням сьогоднішніх технологій, що дають змогу замість вас посадити будь-кого, хто буде говорити так само і мати такий самий вигляд, але голосуватиме не так, як ви. Тому сьогодні електронний парламент неможливий”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, у березні 2020 року у Раді з’явився текст законопроекту, згідно з яким парламенту пропонують проводити засідання в режимі відеоконференції.

Протягом 60 днів з моменту набрання чинності цього закону Рада буде проводити пленарні засідання в режимі відеоконференції, але тільки за умови, якщо законопроекти мають особливу важливість і пов’язані з запобіганням і виникненням коронавірусу, забезпеченням нацбезпеки, економічного добробуту та прав людини. 

Детальніше про проект закону читайте ТУТ.

12 березня 2020 року Разумков підписав розпорядження “Про додаткові заходи із запобігання виникнення гострої респіраторної хвороби”.

Згідно з розпорядженням, на період карантину представники засобів масової інформації у Верховній Раді працюють у пресцентрі на третьому поверсі – кулуари другого поверху і ложа преси тимчасово закриті для журналістів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com