Разумкову раптово змінили охорону: у Раді подейкують про його відставку – Дніро News

Разумкову раптово змінили охорону: у Раді подейкують про його відставку

Доки голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перебуває на лікарняному, йому надали інших державних охоронців.

З такою заявою він виступив на одному з телеканалів.

Своєю чергою він не вважає це тиском, адже охорона йому, як стверджує спікер, взагалі не потрібна.

“Що стосується тиску … З одного боку, коли ти знаходишся на лікарняному, а тобі починають міняти охорону. Для кого-то – це, може бути, було б тиском. Для мене – це не є тиском, тому що я до посади голови Верховної Ради обходився без охорони. Зараз досить просто ходжу по вулицях, якщо мені треба, розмовляю з людьми. І впевнений, що і після того, як закінчиться моя каденція, я не матиму охорони, так само сам буду ходити по вулицях і зможу нормально дивитися людям в очі”, – пояснив Дмитро Разумков.

Когда проголосуют закон об олигархах: Дмитрий Разумков и Слуга народа  разошлись во мнениях - новости Украины, Политика - LIGA.net

“На жаль, я не впевнений, що можуть робити “, – додав голова ВР.

Як відомо, 10 вересня Разумков вдруге заразився COVID-19 й наразі знаходиться на самоізоляції.

Також у деяких ЗМІ останнім часом поширюється інформація, що буцімто планується відставка Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради. Дмитро Разумков має намір звернутися до антикорупційних органів щодо розслідування поширеної ЗМІ інформації про ймовірну купівлю голосів у парламенті за певні відставки.

Про це він заявив під час засідання Погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Існують якісь розмови, що хтось комусь пропонує 50, 70, 100 тисяч за деякі відставки. Я не зовсім розумію, в яких кабінетах це відбувається, хто веде такі перемовини, але це точно впливає на діяльність та імідж Верховної Ради… Я майже переконаний, що це не відповідає дійсності, але я хотів би звернутися до антикорупційних органів, щоб вони все ж таки взяли цю інформацію, опрацювали і, сподіваюся, спростували ті дані, про які ми зараз із вами чуємо. Про що я звернуся в тому числі й офіційно, але це прошу врахувати як депутатське звернення”, – сказав Разумков.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com