Росія втратила шанси нормалізувати анексію Криму | Дніро News

Росія втратила шанси нормалізувати анексію Криму

У другу річницю Кримської декларації державного секретаря США Майка Помпео міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував американцям за підтримку в питанн Криму. Він висловив переконання, що США ніколи не визнають окупації півострова.

Кримська декларація чітко зафіксувала, що США готові дотримуватися політики не визнання окупації до моменту повного відновлення державного суверенітету України. Про це Дмитро Кулеба написав у своєму твіттері.

Я щиро вдячний США, які кілька днів тому підтвердили політику невизнання окупації Криму. Вони надіслали Москві чіткий сигнал: незаконна окупація, заснована на військовій силі, ніколи не втримається, вона тимчасова, а тому одного дня завершиться,
– наголосив глава МЗС.

Він висловив переконання, що Москва втратила свої шанси “нормалізувати” незаконну окупацію українського Криму. Водночас міністр знову заговорив про потребу посилювати санкії проти Росії.

“Порушення прав людини й мілітаризація Криму, що зростають, вимагають посилення тиску на Кремль. Потрібно, аби він завершив окупацію та повернув тимчасово окупований півострів Україні”, – наголосив Дмитро Кулеба.

Кримська декларація: коротко

  • Це документ у формі заяви держсекретаря США Майка Помпео. У ньому держсекретар говорить про невизнання анексії Росією українського Криму.
  • У Держдепі порівняли документ до декларації Веллеса – документу, яким у 1940 році США засудили окупацію Радянським Союзом країн Балтії.
  • Кримську декларацію підтримали Німеччина, Британія, Польща, країни Балтії, Євросоюз і ще багато інфших країн. Серед них є навіть Італія, яка в багатьох питаннях виступає союзником Росії.

Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com