Російська інтелігенція жорстко звернулася до Путіна: буде катастрофа – Дніро News

Російська інтелігенція жорстко звернулася до Путіна: буде катастрофа

Звернення було написано до 30 жовтня – дня пам’яті жертв репресій.

Конгрес інтелігенції Росії звернувся до президента країни Володимира Путіна з закликом звернути увагу на розв’язане в публічному просторі цькування опозиційних політиків, активістів, істориків і журналістів.

Звернення було написано до 30 жовтня – дня пам’яті жертв репресій, повідомляється на сайті Конгресу інтелігенції.

“Як відомо, сталінські репресії починалися з цькування опонентів у пресі, на партійних зборах, а закінчувалися тортурами в підвалах Луб’янкі, одиночними пострілами в потилицю і масовими розстрілами. Сьогодні, вісімдесят років тому, ми звертаємо увагу влади, що в останні роки, починаючи з 2012-го, атмосфера в країні викликає тривогу”, – написано в заяві.

“Замість старих термінів “ворог народу”, “шпигун”, “шкідник”, введені в обіг нові терміни, які мало чим відрізняються від попередніх – “іноземний агент”, “небажана організація”, ” п’ята колона”. Відтворюється обстановка пошуку ворогів, підозрілості і ворожнечі”, – йдеться в повідомленні.

Правозахисники перерахували епізоди цькування: вбивство Бориса Нємцова, напад на Юлію Латиніну і Олексія Навального, кампанія очорнювання опозиції на державних ЗМІ, справа проти Кирила Серебреннікова та історика Юрія Дмитрієва, а також напад на журналістку Тетяну Фельгенгауер.

“Сучасна Росія рухається по тих же рейках, які привели країну до катастрофи 37-38-го року. Ми повинні зробити все можливе, щоб зупинити цей поїзд вчасно”, – додали в Конгресі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com