Сьогодні відбувається наруга над державою: Рабінович допустив перевибори в Раду вже в квітні – Дніро News

Сьогодні відбувається наруга над державою: Рабінович допустив перевибори в Раду вже в квітні

Приблизно в квітні в Україні можуть відбутися дострокові вибори до Верховної Ради України, тому що те, що зараз відбувається – це наруга над державою.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат, співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович.

“У кращому варіанті, якщо” зелені “послухають поради, які я тільки що сказав, врятують економічну ситуацію, знизять тарифи, і ми їм допоможемо в цьому, тоді ми підемо на вибори в наступному році. Але, якщо вони нас не послухають, я думаю, що, на превеликий жаль, я не люблю всяких несвоєчасних змін парламенту і всього іншого, але мені здається, що ми з вами десь до квітня підемо на вибори і спокійно виберемо новий парламент”, – заявив політик.

Вадим Рабінович підкреслив, що перевибори – єдиний шанс на зміни, адже не можна доводити країну до повного зубожіння, чим сьогодні активно займається влада “зелених”.  

“А те, що зараз діється – це просто божевілля якесь. Це якась наруга над державою. У нас вічно виродки різні керують. Але вони хоча б поняття державності зберігали хоч в якомусь елементі. А зараз просто клоунада. Прийшли і рвуть країну на частини!”,- акцентував Вадим Рабінович.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com