Сенатори просять Байдена надати Україні доступ до даних розвідки США – Дніро News

Сенатори просять Байдена надати Україні доступ до даних розвідки США

Такий крок буде на користь нацбезпеці США, вважають вони.

16 американських сенаторів виступили за надання Україні доступу до їхніх розвідувальних даних у зв’язку зі збільшенням військової присутності Росії на кордоні.

Звернення опубліковане на сайті Сенату США. 

Підписанти згодні з тим, що існує нагальна необхідність надати Україні інструменти, потрібні для відбиття чи захисту від подальшої російської агресії.

“Володимир Путін загрожує свободі та безпеці українського народу, і вони продемонстрували свою готовність вжити заходів для захисту свого суверенітету, свободи та демократично обраного уряду”, – зазначають сенатори.

У зв’язку зі збільшенням військової присутності Росії на кордоні з Україною вони виступають за надання Україні доступу до розвідданих США.

“Ми просимо, щоб Сполучені Штати якнайповніше ділилися розвідданими з Україною. Росія є агресором, і ми маємо озброїти Україну критичною інформацією, необхідною для захисту своєї країни”, – пишуть вони.

Сенатори наголошують, що такий крок буде на користь нацбезпеці США, а також союзників та партнерів країни у регіоні. 

“Загрози Росії Україні — це загроза демократіям у всьому світі, і ми закликаємо вас зробити все можливе, щоби підтримати Україну в цей критичний момент”, – резюмують підписанти.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com