Сергій Тронь і ядерні реформи. Чи являється він сірим кардиналом ядерних реформ? - Дніро News

Сергій Тронь і ядерні реформи. Чи являється він сірим кардиналом ядерних реформ?

Україна славиться своїми реакторами. Ми займаємо 5 місце в Європі і 10 в світі по кількості реакторів. Це значна цифра для України. Особливо ця інформація цікава для бізнесменів та інвесторів. Одним з таких людей є Сергій Тронь – інвестор, який допомагає перспективним проектам рости. Також Сергій дуже зацікавлений в темі атомної енергетики. Тому що більше 55% усієї енергетики України припадає саме на атомну.

Сергій також вважає, що саме атомна енергетика допоможе Україні стати багатою і самостійною країною. Де люди кожного року відпочивають на власних українських курортах і їм не потрібно багато платити за комунальні послуги. Саме для цього Сергій Миколайович пропонує ввести ядерні реформи.

Що мають на увазі під собою ядерні реформи?

По-перше, Україні потрібно побудувати власну атомну енергетику. Сергій Тронь не задоволений тим, що Україні доводиться купляти ядерне паливо в Росії або США. Тут ви можете знайти його офіційний сайт. Відомо, що сьогодні Україні закупляє 60% енергії у Росії, а інші 40% припадають на поставки від японсько-американської компанії. Особливо це питання актуальне сьогодні, коли Україна потерпає від російської агресії.

Для того щоб позбавитися від цього, потрібно побудувати власний завод з виробництва ядерного палива і покращити працю реакторів. Україна буде сама виробляти ресурси для роботи реакторів, а також продавати ці ресурси за кордон. Ці кроки не лише зроблять Україну енергетично незалежною, але також дозволить вирішити ряд інших питань. Так завдяки своїй енергетиці, держава зможе суттєво знизити тарифи для пересічних громадян та бізнесу. Також це допоможе створити нові робочі місця і в цілому підняти внутрішню економіку держави.

По-друге, для успішної праці потрібно потурбуватися про безпеку. Це стосується не тільки самого заводу, а ще українців. При праці реакторів виходить велика кількість відходів, які потрібно правильно і безпечно переробляти. Для цього заплановано зробити спеціальні комплекси з переробки відходів. Та продумати шляхи їх безпечного перевезення.

Саме ці пункти являються основними рисами ядерних реформ. Для їх реалізації, авжеж, потрібні кошти. Такі українські інвестори, як Сергій Тронь, готові допомагати українцям в цьому процесі. Головне, щоб Україна стала економічно незалежною і успішною країною!

Також читайте по статтю по схожій тематиці: Сергій Тронь хоче купити банк.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com