Шарій про акції протесту проти “тарифного геноциду”: Ми зробимо все, щоб з голів чиновників впало якнайбільше корон – Дніро News

Шарій про акції протесту проти “тарифного геноциду”: Ми зробимо все, щоб з голів чиновників впало якнайбільше корон

Акції протесту проти “тарифного геноциду”, в яких беруть участь представники “Партії Шарія”, спрямовані на те, щоб домогтися інвентаризації всіх тепломереж у містах. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив блогер Анатолій Шарій.

Він наголосив, що представники “Партії Шарія” пропонують відключити міськради від опалення, щоб місцеві депутати зрозуміли, що відчувають звичайні люди, страждаючи взимку в холодних квартирах. 

“Ми пропонуємо відключити міськради. Це просто, щоб краще їм думалось, знаєте. Ще Суворов говорив: “Тримай голову в холоді”. А взагалі ми проводимо інвентаризацію, ми збирали підписи. Зараз на комісію міськрад буде винесено питання щодо інвентаризації всіх тепломереж, що безоплатно передали облгазам, які зараз абсолютно неадекватно накручують ціну населенню. Деякі люди кажуть так: “Чи це не популізм?”. Я вважаю, це не популізм, тому що насправді депутати – це представники народу, і депутати мають  почуватися точно так само, хоча б приблизно, як народ. Але суть у тому, що депутат, посидівши в холоді двічі на місяць на сесіях, якщо він зійде до цього, вибіжить і сяде у шкіряне черево своєї опалювальної машини та поїде до свого будинку. А люди, які мерзнуть, ходять сьогодні грітися до поліклінік. Це ж ненормальна ситуація, коли пенсіонери ходять грітися до поліклінік”, – зазначив Шарій.

Він нагадав, що тепломережі належать не облгазам, а народу України.

“Ми хочемо, щоб побільше корон впало з голів ось цих ось “примерзлих” до своїх крісел роками депутатів міськрад для того, щоб вони трішечки почали думати про те, як почуваються люди зараз на місцях і наскільки їм холодно в мінус 22, наскільки їм холодно у квартирах в їх панельних будинках, де вони не можуть обігрітися. Тому ми працюватимемо над цим. І в будь-якому разі буде проведено інвентаризацію всіх комунікацій, які передали Юлія Тимошенко, Гройсман та інша ось ця компанія в управління облгазам, які потім вирішили, що це належить їм, а не народу України”, – додав блогер.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com