“Слуга народу” пропонує карати штрафом за виведення конденсату з кондиціонеру в не призначені для цього місця – Дніро News

“Слуга народу” пропонує карати штрафом за виведення конденсату з кондиціонеру в не призначені для цього місця

Зокрема, передбачається штраф у розмірі 1 700 грн

“Слуга народу” Сергій Гривко зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 4619 про відповідальність за виведення конденсату від кондиціонерів у не призначені для цього місця.

Документом пропонується запровадити відповідальність за виведення конденсату від розміщених на фасадах будинків (будівель, споруд) кондиціонерів у місця, які не є спеціально пристосованими для цього місцями.

Зокрема, передбачається штраф у розмірі 1 700 грн, який накладатимуть на громадян – власників кондиціонерів або на посадових осіб підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які є власниками кондиціонерів.

За повторне протягом року вчинення такого ж порушення каратимуть вже штрафом 3 400 грн.

Окрім цього, у примітці до Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначається, що спеціально пристосовані місця для виведення конденсату від кондиціонерів – це:

  • зливова каналізація;

  • побутова каналізація (в разі виведення конденсату з розривом струмини через гідрозатвор);

  • резервуари, обладнані та розміщені таким чином, щоб збирати конденсат та не допускати його витоку або поширення іншим чином.

У разі ухвалення документ набирає чинності з 1 червня 2021 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com