США розширили санкції проти РФ через будівництво “Північного потоку – 2” – Дніро News

США розширили санкції проти РФ через будівництво “Північного потоку – 2”

Санкції ввели проти судна “Фортуна” , яке займається укладанням газопроводу, і його власника компанії ” КВТ-Рус”

Сполучені Штати у вівторок, 19 січня, ввели санкції проти російського судна “Фортуна”, яке займається укладанням газопроводу “Північний потік – 2”. Також санкції стосуються власника судна – компанії “КВТ-Рус”. Про це повідомляється на сайті Мінфіну США.

Крім того, Штати внесли до списку санкцій російську компанію “Рустанкер”, а також танкери “Максим Горький” і “Сьєрра”, які ходять під російським прапором.

Повідомляється, що влада США розширила санкції проти РФ в рамках закону “Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій” (CAATSA). Обмеження передбачають заборону експорту, банківських і валютних операцій, блокування активів і майна.

Про введення зазначених санкцій Вашингтон поінформував федеральний уряд Німеччини та інших партнерів в ЄС у понеділок.

Уряд США сподівається, “що Німеччина перегляне свою позицію” щодо російського газопроводу.

Водночас німецька сторона заявила, що шкодує про рішення США накласти санкції на російське судно, що бере участь у будівництві “Північного потоку – 2”.
 
Раніше в компанії “Газпром” повідомляли, що будівництво газопроводу завершено на 94%. До повного завершення будівництва не вистачає близько 150 кілометрів.

Нагадаємо, США в грудні 2019 року ввели санкції щодо трубоукладачів “Північного потоку – 2”, і швейцарсько-нідерландська компанія Allseas зупинила роботи на магістралі. “Газпром” вирішив завершити будівництво газопроводу російськими потужностями. Компанія вивела зі структури своєї власності судно “Академік Черський”. Вважалося, що це єдиний трубоукладач, який здатний завершити будівництво “Північного потоку – 2”.

24 липня 2020 року стало відомо, що Сенат США схвалив проект оборонного бюджету з санкціями проти РФ.

20 жовтня США оголосили про розширення санкцій на компанії, які надають послуги суднам, що займаються укладанням газопроводу “Північний потік – 2”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com