Столтенберг: Визнання Путіним “ЛДНР” стане порушенням міжнародного права і “Мінська” – Дніро News

Столтенберг: Визнання Путіним “ЛДНР” стане порушенням міжнародного права і “Мінська”

Генеральний секретар Альянсу наголосив, що Донецьк і Луганськ є українською територією в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору Єнс Столтенберг заявляє, що визнання президентом Російської Федерації Володимиром Путіним “ЛДНР” стане порушенням територіальної цілісності України і міжнародного права.

Як передає кореспондент, про це Столтенберг сказав на брифінгу у Брюсселі напередодні зустрічі міністрів оборони країн-членів Альянсу.

“Що стосується питання визнання Росією так званих “народних республік” Донецька і Луганська, якщо це станеться, це знову буде кричущим порушенням територіальної цілісності та суверенітету України, оскільки немає сумнівів, що Донецьк та Луганськ – це частина України в межах міжнародно визнаних кордонів. Тож, таке визнання буде порушенням міжнародного права”, – заявив Столтенберг.

Також генеральний секретар Альянсу зазначив, що це стане порушенням Мінських домовленостей.

“Це ускладнить знаходження політичного рішення на основі Мінських домовленостей. НАТО і я підтримуємо зусилля Франції і Німеччини в рамках “нормандського формату” з пошуку політичного рішення… І визнання цих двох територій свого роду незалежними утвореннями також повністю підірве ці зусилля і порушить Мінські домовленості”, – сказав Столтенберг.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com