Це не що інше, як беззаконня! - нардеп Ларін про розгляд справи про перейменування Кіровограда - Дніро News

Це не що інше, як беззаконня! – нардеп Ларін про розгляд справи про перейменування Кіровограда

Рішення касаційного суду про закриття справи про перейменування Кіровограда на Кропивницький – це не що інше, як беззаконня.   

Про це заявив народний депутат, керівник кіровоградської регіональної організації “Опозиційної платформи – За життя” Сергій Ларін, повідомляє ZiK.

Сергій Ларін зазначив, що рішення про перейменування Кіровограда на Кропивницький було ухвалено парламентом у 2016 році з численними порушеннями законів, регламенту Верховної Ради, Конституції України, і найголовніше – було порушено право людей на волевиявлення.

Отже, продовжив він, були всі підстави для того, щоб скасувати це незаконне рішення в суді.

“Кілька разів суд переносив засідання з важливих причин. Але на минулому засіданні представник відповідача, тобто Верховної Ради, вніс клопотання, щоб це провадження закрити, не розглядати. Це була новина для нас. Ми не зрозуміли, звідки це взялося… Тобто справа того режиму, який розпочав цю безглузду декомунізацію, триває і сьогодні. А суд, я розумію, просто умив руки, тому що у разі публічного розгляду цього питання шанси у нас були стовідсоткові”, – зазначив народний депутат. 

Тому, додав Сергій Ларін, оскільки суд не хоче сваритися з нинішньою владою, він радить оскаржувати рішення у Великій палаті. Однак це, за словами політика, повний абсурд, адже саме на підставі рішення Великої палати Касаційний суд ухвалив рішення про відмову в розгляді справи.

“Тобто ми будемо звертатися до тих, хто, по суті, і закрив цю справу. Крім як беззаконням я це не назву. Тобто тепер, якщо Верховна Рада ухвалить якесь рішення, незаконне, неконституційне, людині нікуди буде звернутися”, – зазначив парламентарій.

112.ua

Нагадаємо, 18 січня Касаційний адміністративний суд продовжив розгляд справи про перейменування Кіровограда на Кропивницький. Рішення було ухвалено парламентом у 2016 році з численними порушеннями і всупереч волі жителів міста.

Додамо, що народні депутати від “Опозиційної платформи – За життя” вимагають врахувати думку жителів міста в питанні перейменування колишнього Кіровограда на Кропивницький. ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com