ЦВК зобов’язала Кароліно-Бугазьку сільську ТВК призначити повторні вибори | Дніро News

ЦВК зобов’язала Кароліно-Бугазьку сільську ТВК призначити повторні вибори

Центральна виборча комісія на засіданні 18 листопада зобов’язала Кароліно-Бугазьку сільську територіальну виборчу комісію (ТВК), що в Одеській області, невідкладно призначити повторні місцеві вибори.

“Комісія на виконання рішення суду та з метою відновлення порушених виборчих прав окремих громадян бути обраними зобов’язала Кароліно-Бугазьку сільську територіальну виборчу комісію Білгород-Дністровського району Одеської області невідкладно ухвалити відповідні рішення. А саме – вирішити питання щодо визнання виборів депутатів Кароліно-Бугазької сільської ради в багатомандатних виборчих округах №1–5, 7 та Кароліно-Бугазького сільського голови такими, що не відбулись, а також стосовно призначення відповідних повторних виборів, про що невідкладно поінформувати ЦВК”, – йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

Цю ТВК зобовʼязано привести свої рішення та діяльність у відповідність із вимогами виборчого законодавства України, з урахуванням рішень судів, що набрали законної сили.

Центрвиборчком також звернув увагу Кароліно-Бугазької сільської ТВК на необхідність неухильного дотримання вимог законодавства в ході реалізації повноважень щодо підготовки і проведення місцевих виборів та організації своєї роботи, а також на відповідальність, яку несуть виборчі комісії та їх члени за порушення вимог законодавства про місцеві вибори.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях