Тимошенко назвала 3 умови для створення коаліції зі "Слугою народу" - Дніро News

Тимошенко назвала 3 умови для створення коаліції зі “Слугою народу”

Національне відродження країни, згортання всіх неефективних реформ і створення потужної урядової команди – тільки за таких обставин команда “Батьківщини” готова створити коаліції з партією “Слуга народу”.

Про це заявила лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко під час прес-конференції за результатами робочої поїздки до Дніпропетровської області.

“Існує два варіанти політичної поведінки в цій складній ситуації – піти в радикальну опозицію і трощити владу, але від цього легше людям не стане. Або переконати президента і його команду в тому, що зараз час для повного всеохопного єднання”, – повідомила Тимошенко.

За її словами, “Батьківщина” не пристане на пропозицію створення коаліції “на будь-яких умовах заради посад”. Лише за виконання трьох фундаментальних умов її команда готова “стати поряд з владою та разом витягувати країну з важкого стану”.

“Курс країни має бути змінений діаметрально – з зовнішнього управління на побудову сильної національної держави. Україна має повернути собі суб’єктність і стати на шлях відродження, а всі ресурси мають спрямовуватися на службу людям. Уряд має створюватися на надпартійній основі, треба збирати найсильніших і найфаховіших людей держави, щоб зробити виконавчу владу надсильною. А так звані реформи, як-то освітня, охорони здоров’я, земельні відносини, які впроваджувалися всі останні роки на замовлення ззовні, треба зупинити. Ми мусимо робити не так, як нам радять, а так, як роблять успішні держави”, – переконана Тимошенко.

Вона наполягає, що в ситуації, коли країна в стані війни, пандемії, падіння економіки, треба формувати найсильніший Кабмін.

“Ми на кожний напрямок життя країни даємо лаконічні, чіткі й дуже дієві пропозиції. Якщо їх втілювати в життя, то матимемо результат не через три роки, а вже зараз”, – резюмувала Тимошенко.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com